Sen Koy: Balasagun Uras pdf indir

tarafından
6
Sen Koy: Balasagun Uras pdf indir

Adını Sen Koy: Balasagun Uras adlı kitabımı okurken bir radyo programında sunucu ben, konuk sizlersiniz…
Öyle alışılagelmiş bir radyo programından farklı olarak bir stüdyo ortamında değiliz. Adını Sen Koy: Balasagun Uras adlı kitabımı okurken sunucusunun ben olduğu bu radyo programına sizler istediğiniz yerden katılabilirsiniz. Sizler sevdiğinizin, sevildiğinizin, kavuşamadığınızın ya da güzel bir mevsim günü sizi iyi hissettirecek bir ortamdan bu radyo programına konuksunuz. Ve ben Semih VAR,  bu radyo programını size, beni vazgeçmek zorunda bırakanların sebep olduğu bu hayattan, kendimi tükettiğim her gün avuçlarımla toprak attığım, kendi mezarımdan yapıyorum…
Adını Sen Koy: Balasagun Uras adlı kitabımda bizi; vazgeçmeye, hatıralara, tükenmeye ve güzel hatırlamalara ait kendi kalemimden şiirler ve o anda dinlemek istediğiniz şarkılar olacak.
Hazırsanız başlıyoruz; Ben Semih VAR, yarım kalan bir hikâyemiz var…
Adını Sen Koy: Balasagun Uras adlı kitabım canım gibi sevdiğim ve kavuşamadığımız M’ye ithaf edilmiştir…
 

Sen Koy: Balasagun Uras isimli 111 sayfadan oluşan kitap ; Semih Var tarafından yazılmış ve GECE KİTAPLIĞI yayınevinin 29.08.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan O Aslında Kim? pdf indir başlıklı makalemizde O Aslında Kim? indir, O Aslında Kim? oku ve O Aslında Kim? pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Sen Koy: Balasagun Uras pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.