Sen O’nun Hayalisin 2 pdf indir

tarafından
5
Sen O’nun Hayalisin 2 pdf indir

UYAN çünkü UYANMAKTAYIZ.
 
Her şeyi bilen Âlim, yol gösteren Hadi olan Allah’ımız, bilgilerini bildiren, öğreten olarak kuluyla, ilham, vahy, rüya, sezgi, tesadüf olmayan tesadüfler ve işaretler aracılığı ile konuşur. “O”nun türlü çeşit iletişim araçları vardır ki, sizzler de bu saydıklarımdan bazılarını yaşıyorsunuz.
Amacı ve amacımız, cennetlik hallerimize yeniden kavuşmak ve yaşamlarımızı bu tarz üzere sürdürmek için kendimize doğru açılan kapıyı açmaktır. Kapının anahtarı elimizde; adı “Besmele”dir. Besmeleyi benimsemek, içselleştirip o hal ile yaşamak sırrıdır.
Rahman sevgidir.
Rahim, sevgiyi dağıtan.
OKU çünkü OKUTULMAKTAYIZ!
Pek yakındır; perdeler kalkacak, bir devir bitmekte, güneş yeniden doğmakta afakta (dışsal) ve enfüste (içlerde).
Bizler, sevginin ilâhi boyunu yaşamak, içerisinde her şeyin mümkün olduğu hakikati, şifreleri ile beraber bilebilmek için hayata gelmiş, gitmiş tekrar gelip ve tekrardan gideceklerdeniz. Ta ki öğrenelim, cennetimizi bulalım.
Sevgi ve barış selâmdır.
Selâm, cennettir.
Aksi yaşam hali, cehennemdir. O halde her insan, kendi fikir ve hareketleri ile yolculuğunu nereye doğru yaptığını kendi belirlemektedir.
Selâm olun, cennette olun isterim.
Selâm, selâm olsun.
 

Sen O’nun Hayalisin 2 isimli 180 sayfadan oluşan kitap ; Mersûs Serap Avcı tarafından yazılmış ve DEMOS YAYINLARI yayınevinin 28.04.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Sen O’nun Hayalisin 2 pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.