Seoulmates (Ciltli) pdf indir

tarafından
4
Seoulmates (Ciltli) pdf indir

K-pop, K-drama ve Kore’ye dair her şey! Kore kültürünü sevenlerin elinden bırakamayacağı harika bir gençlik draması.

Hannah Cho, erkek arkadaşı Nate ile mükemmel bir yaz, arkadaşlarıyla da eğlenceli bir son sene geçirmeyi planlamıştır. Ama erkek arkadaşı Hannah’yı hiçbir ortak noktaları olmadığını iddia ederek birden terk eder.
Hannah’nın arkadaşları ve eski erkek arkadaşı son zamanlarda K-popa ve K-dramalarına fena hâlde kafayı takmıştır ama Hannah bunlarla hiç ilgilenmemektedir. Yıllarca Koreli-Amerikalı kimliğine uyum sağlamak için Amerikalı tarafını kucaklayıp Koreli tarafını yok saymıştır ama son zamanlarda bu durumun, dışlanmasına sebep olduğunu fark etmiştir.

Tam da bu farkındalık anında, Korede yaşayan ve K-dramalardan birinde başrol oynayan, Hannah’nın yıllardır görmediği eski dostu Jacob Kim, şöhretine biraz ara vermek umuduyla ailesiyle beraber San Diego’ya gelir. Jacob, ihtiyacı olan şeyin bu kısa yaz tatili olduğunu düşünür. Tabii, eğer Hannah ile son görüştüklerinde yaşadıkları sorunları çözüp aralarında gelişen yeni duyguları keşfedebilirlerse… Bu sırada eski erkek arkadaşı Nate, Hannah’ya dönmek istediğini söyler ve işler iyice çıkmaza girer.

Hannah’nın hayatı, ne zaman bir K-dramasına dönüşmüştür?
 

Seoulmates (Ciltli) isimli 272 sayfadan oluşan kitap ; Susan Lee tarafından yazılmış ve ARTEMİS YAYINLARI yayınevinin 22.05.2023 tarihinde yayımlanmıştır.

Seoulmates (Ciltli) pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.