Sermaye Piyasası Hukukunun Esasları pdf indir

Sermaye Piyasası Hukukunun Esasları pdf indir

Bu kitapta, sermaye piyasası ile ilgilenenlere, mevcut mevzuatın anlaşılır ve sistematik açıklamaları sunulmaya çalışılmıştır. Sermaye piyasası hukuku bilgisinin şirketler, banka ve aracı kurum yetkilileri ile yatırımcılar başta olmak üzere sermaye piyasası ile ilgilenen tüm kesimlere faydalı olacağı düşüncesindeyiz. Her bir kuralın dayandığı hukuki temelleri de gözeten çalışmamızın, konuya ilgi gösteren akademisyenlere ve meslektaşlarımıza da faydalı olacağını umuyoruz. İnanıyoruz ki sermaye piyasası hukukuna ilişkin bilgiler yaygınlaşıp derinleştikçe sermaye piyasasında belirlilik ve güvenin zemini daha da sağlamlaşacaktır.(TANITIM YAZISI)
 

Sermaye Piyasası Hukukunun Esasları isimli 470 sayfadan oluşan kitap ; Yalçın Özge Okat tarafından yazılmış ve ON İKİ LEVHA YAYINCILIK yayınevinin 06.10.2021 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Türk Ceza Hukuku Mevzuatı pdf indir başlıklı makalemizde Türk Ceza Hukuku Mevzuatı indir, Türk Ceza Hukuku Mevzuatı oku ve Türk Ceza Hukuku Mevzuatı pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Sermaye Piyasası Hukukunun Esasları pdf indir - indir