Serozan Borçlar Hukuku Genel Bölüm – İfa, İfa Engelleri, Haksız Zenginleşme pdf indir

tarafından
11
Serozan Borçlar Hukuku Genel Bölüm – İfa, İfa Engelleri, Haksız Zenginleşme pdf indir

Rona SEROZAN Karşılaştırmalı Hukuk Araştırmaları Vakfı, Prof. Dr. Rona Serozan’ın vasiyeti üzerine 26 Ocak 2020’de kurulmuştur. Vakfın temel amacı, ulusal ve uluslararası (karşılaştırmalı) düzeyde hukuk araştırmalarında bulunmak, bu gibi araştırmaları teşvik etmek, desteklemek ve geliştirmek; bu sayede çağdaş, demokratik, sosyal hukuk devletine yakışan bir hukuk düzeninin oluşmasına katkıda bulunmak ve ülke hukukunun Avrupa Birliği’nin hukukuna uyum sağlama özellikle Avrupa Birliği’nin kazanımlarına ayak uydurma sürecine yardımcı olmaktır. Bu amaca yönelik olarak, akademik araştırmaları ve etkinlikleri desteklemekte ve öğrenci ve araştırmacılara burs vermektedir. Elinizdeki bu kitaptan elde edilecek telif geliri de bu amaçları gerçekleştirebilmesi için Rona Serozan Karşılaştırmalı Hukuk Araştırmaları Vakfına aktarılacak, Vakfın geleceğine katkı sunacaktır.
 

Serozan Borçlar Hukuku Genel Bölüm – İfa, İfa Engelleri, Haksız Zenginleşme isimli 697 sayfadan oluşan kitap ; Rona Serozan tarafından yazılmış ve ON İKİ LEVHA YAYINCILIK yayınevinin 07.03.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Anayasa Mahkemesi Bireysel Başvuru Kararlarının Ceza Yargılamasına Etkisi Bağlamında Adil Yargılanma Hakkı İstanbul Ceza Hukuku ve Kriminoloji Arşivi Yayın No: 48 pdf indir başlıklı makalemizde Anayasa Mahkemesi Bireysel Başvuru Kararlarının Ceza Yargılamasına Etkisi Bağlamında Adil Yargılanma Hakkı İstanbul Ceza Hukuku ve Kriminoloji Arşivi Yayın No: 48 indir, Anayasa Mahkemesi Bireysel Başvuru Kararlarının Ceza Yargılamasına Etkisi Bağlamında Adil Yargılanma Hakkı İstanbul Ceza Hukuku ve Kriminoloji Arşivi Yayın No: 48 oku ve Anayasa Mahkemesi Bireysel Başvuru Kararlarının Ceza Yargılamasına Etkisi Bağlamında Adil Yargılanma Hakkı İstanbul Ceza Hukuku ve Kriminoloji Arşivi Yayın No: 48 pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Serozan Borçlar Hukuku Genel Bölüm – İfa, İfa Engelleri, Haksız Zenginleşme pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.