Sevgim Eserimdir pdf indir

tarafından
4
Sevgim Eserimdir pdf indir

Gülmek, ağlamakla beraber duygularını yazıya dökerek ifade edebilmek insanların en büyük özellikleri arasında yer almakla aynı zamanda edebi eserlerin ortaya çıkmasına da zemin hazırlamış ve bu yönde  yüzyıllardan beri pek çok  yazara ilham vermiştir.
Değil mi ki, hisleri yazıya dökmek ve satırlar arasında gezinirken okuyucuya anlaşılır ölçüde tercüman olarak bağ kurmak, duygu seliyle harmanlamak ve sunmak mümkün olabilsin. 
Duyguları,hayalleri,yaşantıları ve bakış açılarını etkileyerek farklılaştıran olumlu ve olumsuz bütün olayları mısralarımızla ifade etmemizi sağlayan şiirlerimiz,toplumumuzun her kesimine,her yaşta ve cinsiyette insanlarımıza seslenme özelliğinden dolayı ebediyen değerini koruyarak,yaşanan duyguları yansıtmaya,farklılaşmaya ve kendini yenilemeye devam edecektir.
Az şey değildir…
Günleri geceleri kovalayan ifade ve başarı duygusu gelip çattığında saniyeleri, dakikaları alt üst eden bir çabanın içinde olmak hem zevkli, zevkli olduğu kadar da yıpratıcıdır.
Ancak okuyucuya sunmak duygusu bütün olumsuzlukları siler süpürür.
Dolayısıyla öncelikle geleceğin usta kalem yazarları olabilecek yeteneklerini taşıyan öğrencilerime rehber olacağını ve kendinde anlam bulabileceğine,yaşantısını gözlemleyebileceğine inandığım şiir sevenlerimize hitap edeceğini düşünerek kendi duygularımla kalemime aldığım bu eserim,farklı duygularla şiir zevklerine hitap etmeye ve insan hayatını etkileyebilecek anlamlı dizelerin yazılmasına kaynaklık edecektir.
“Okuyucularıma keyifle okuyabilecekleri bir eser sunmuş olabilmemin sevincini yaşamak isterim.
Sevgilerimle…
Mutlu kalın…
M. ALTAY TÜTÜNCÜ
 

Sevgim Eserimdir isimli 104 sayfadan oluşan kitap ; M. Altay Tütüncü tarafından yazılmış ve TUNÇ YAYINCILIK yayınevinin 25.03.2024 tarihinde yayımlanmıştır.

Sevgim Eserimdir pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.