Şeytanın Müridi pdf indir

tarafından
22
Şeytanın Müridi pdf indir

Kate Moran, bir FBI ajanı… Constantine Gamal, bir seri katil. Namı diğer Şeytanın Müridi…
Moran’ın nişanlısı ve onun on iki yaşındaki kızı, düğünlerinden bir gün önce, seri katil Constantine Gamal tarafından kaçırılıp öldürülür… Moran, yılmadan izini sürecek adeta bir kedi fare kovalamacası sonunda, kara büyü ve ritüeller eşliğinde çifte cinayetler işleyen katili mahkemeye çıkarmayı başaracaktır. İdam edilmeden hemen önce Gamal, Moran’a geri döneceğine ve onu yok edeceğine yemin eder!
Kısa süre sonra, aynı biçimde işlenen çifte cinayetler yeniden başlayacaktır. Soru basit, Gamal’ı taklit eden biri veya birileri mi var, yoksa Gamal geri mi döndü?
Glenn Meade’in kaleminden Washington’dan Paris’e oradan İstanbul’a kadar uzanan sürükleyici bir polisiye Şeytanın Müridi.
 
“Meade’in korkutucu anlatımında özel olarak dikkat çeken şey üslubu ve karakterlerin ustkalık ve beceriyle çizilmiş olması.”
Glasgow Herald
 

Şeytanın Müridi isimli 640 sayfadan oluşan kitap ; Glenn Meade tarafından yazılmış ve KIRMIZI KEDİ YAYINEVİ yayınevinin 23.12.2021 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Orange Cilt 1 pdf indir başlıklı makalemizde Orange Cilt 1 indir, Orange Cilt 1 oku ve Orange Cilt 1 pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Şeytanın Müridi pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.