Shaman King 1.Cilt pdf


Shaman King 1.Cilt pdf

Çoğu insan onlardan ölesiye korkuyor olsa da hayaletler Özel Şinra Lisesi öğrencilerinden Yoh Asakura’nın en yakın dostları.  Genç bir şaman olan Yoh Asakura öbür dünyayla bu dünyayı birbirine bağlayıp ruhlarla bağlantı kurabilen, olağanüstü yeteneklere sahip biri!  Diğer şamanlar gibi Yoh da ölülerin ruhlarının, vücuduna girip kendisiyle bütünleşmesine izin veriyor ve onların güçlerini, insanlara yardım etmek için kullanıyor. Ancak son zamanlarda Yoh’un sorumluluğu çok daha büyük, zira bu ruhlar ve onlarla birlikte hareket eden insanlar fazlasıyla tehlikeli olabiliyor.
 
Ödüllü yazar ve çizer Hiroyuki Takei’nin yarattığı Shaman King, heyecanlı ve bir an bile düşmeyen temposuyla sizi esir alacak bir macera!
 

Shaman King 1.Cilt isimli 208 sayfadan oluşan kitap ; Hiroyuki Takei tarafından yazılmış ve AKILÇELEN KİTAPLAR yayınevinin 28.09.2021 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Beyaz Usta Siyah Çırak pdf başlıklı makalemizde Beyaz Usta Siyah Çırak indir, Beyaz Usta Siyah Çırak oku ve Beyaz Usta Siyah Çırak pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.


Shaman King 1.Cilt pdf indir

Benzer Yazılar
Yorumlar ( Bu makaleye henüz yorum yapılmamış! )

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?