Şia ve Tarihi Rivayetler pdf indir

tarafından
134
Şia ve Tarihi Rivayetler pdf indir

Kuşkusuz tarih, toplumların ders alması ve geleceğine yön vermesi noktasında önemli bir ibretler tablosudur. Toplumlar tarihlerini öğrendiği ve yorumlayabildiği zaman, istikbâle daha sağlam adımlar atabilir.

Tarihçiliğin geçmişine baktığımız zaman insanların ve toplumların değişik nedenlerle bu alana ilgi duyduğunu görürüz. Kimileri samimi niyetle ve amacına uygun şekilde tarihle ilgilenirken, kimileri de ideolojik kaygıları uğruna tarihi çarpıtmaya çalışmıştır.
 

Şia ve Tarihi Rivayetler isimli 352 sayfadan oluşan kitap ; Abdulaziz Muhammed Nur Veli tarafından yazılmış ve ANKARA OKULU YAYINLARI yayınevinin 29.09.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Kur’an-ı Kerim’e Göre Peygamber Efendimiz ve Tevhid Mücadelesi pdf indir başlıklı makalemizde Kur’an-ı Kerim’e Göre Peygamber Efendimiz ve Tevhid Mücadelesi indir, Kur’an-ı Kerim’e Göre Peygamber Efendimiz ve Tevhid Mücadelesi oku ve Kur’an-ı Kerim’e Göre Peygamber Efendimiz ve Tevhid Mücadelesi pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Şia ve Tarihi Rivayetler pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.