Şiddetli Hazlar Serisi Kutulu Set pdf indir

tarafından
7
Şiddetli Hazlar Serisi Kutulu Set pdf indir

Işıltılı Şanghay’da Bir Canavar Uyanıyor…
 
Yıl 1926. Şanghay karmaşanın uğultularıyla çalkalanıyor.
İki çete arasındaki kan davası şehrin sokaklarını kırmızıya boyuyor, şehri kaosun elinde çaresiz bırakıyor.
 
Kanunun üzerinde bir güce sahip olan Kızıl Çete’nin vârisi Juliette Cai tüm bu karmaşanın kalbindedir. Tek rakipleri Beyaz Çiçekler’le aralarındaki mücadele yıllardır sürüyordur ve her hareketin arkasından da Juliette’in ilk aşkı, Beyaz Çiçekler’in vârisi Roma Montagov çıkıyordur.
 
İki çetenin üyeleri de kendi boğazlarını parçalamaya başladığında herkesin kafası karışır ve şehirde fısıltılar dolaşmaya başlar. İnsanlar delilikten, bir tür hastalıktan ve gölgelerin arasındaki bir canavardan bahsediyordur. Ölümler arttıkça Juliette ve Roma silahlarını, hırslarını, nefretlerini kenara bırakıp birlikte çalışmak zorunda kalır; çünkü eğer bu deliliği durduramazlarsa iki çeteye de yönetebilecekleri bir şehir kalmayacaktır.
 
 
Yenİ canavarlar.
Yaklaşan bİr devrİm.
Ve ışıltısını kaybetmek üzere olan bİr Şanghay…
 
Yıl 1927. Şanghay, olası bir devrim tehdidiyle karşı karşıya.
 
Roma’yı korumak için ilişkilerini kurban eden Juliette’in savaşı bitmemiştir. Tek yanlış hareketiyle Tyler ailedeki yerini gasp edecek, Kızıl Çete’nin vârisi olmak için elinden geleni yapacaktır. Juliette ise vâris olarak yerini korumalı, sevdiği adamı bu kan davasından korumak için onun kendisinden nefret etmeye devam etmesini sağlamalıdır.
 
Roma ise hâlâ Marshall’ın ölümünü atlatmaya çalışıyor, yaşanan onca şeyden sonra daha soğuk bir kimlik oluşturmaya çalışıyordur. Juliette’i tekrar hayatına katmanın kendi suçu olduğunu biliyordur ve bu, sevdiği ve nefret ettiği kadını öldürmek anlamına gelse de işleri düzeltmek için her şeyi yapması gerektiğinin farkındadır.
 
Sonra şehirde büyük bir tehlike baş gösterir: Milliyetçiler, Komünistler, Beyaz Çiçekler, Kızıl Çete ve halk birbirine girmek üzeredir. Devrim kapıdadır, böcekler tekrar ortaya çıkmıştır ve bu yüzden iki çetenin vârisi işbirliği yapmak zorundadır. Farklılıklarını bir kenara koymalı, politikayla ve canavarlarla verilen bu savaşa karşı güçlerini birleştirmelidirler.
 
Peki, etraflarındaki tehditler bir bir artarken bir aşkı korumak, sonucun felaket olmasını engellemek mümkün müdür?
 
 

Şiddetli Hazlar Serisi Kutulu Set isimli sayfadan oluşan kitap ; Chloe Gong tarafından yazılmış ve MARTI YAYINLARI yayınevinin 06.09.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Derve pdf indir başlıklı makalemizde Derve indir, Derve oku ve Derve pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Şiddetli Hazlar Serisi Kutulu Set pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.