Şifalı Huysuzluk Çorbası pdf indir

tarafından
4
Şifalı Huysuzluk Çorbası pdf indir

Ünlü Üç Moruklar’ın uyku kaçırtan, saç baş yolduran öyküleri…
İnsanı Hasta Etme Ustası Hasan, Huysuz Tosbaa Hağkan Sayit ve Abesle İştigal Adamı Adil; parktaki kafede oturup tuvalete gitmeye dahi üşenirken, bir taraftan da James Webb teleskobunun bile zor seçebildiği en uzak galaksilere doğru, gölgeden gölgeden yürüyüşler yapıyorlar. Bu gezintiler sırasında yanlarında ya İbn-i Haldun, ya Peter Sellers; olmadı Halterci Halil Mutlu ya da bilemedin Sophia Loren oluyor. Yol boyunca çitledikleri çekirdeklerin kabuklarından birinin bile yere düştüğünü gören olmadı; tüm kabukları, çöp kutusuna varana dek ellerinde biriktiriyorlar.
Keratalar bu kadar sevimli olmasalar vallahi çekilmezler!
Bekar Hakan Sait, sarışın gözlemleri dışında kalan (uykuda geçirdiği saatler de dahil) tüm zamanını, yer çekimini yok edecek bir formül üzerinde çalışarak geçiriyor; çözdü çözecek! Hasan, önceki gün yedikleri altı tost ile içtikleri on yedi çayın, aslında ödeme sırası başkasında olduğu halde kendisine kaktırılıp kaktırılmadığından hâlâ emin olamadı; üç gündür onu düşünüyor.
Bildiği yanıldığına yetmeyen Adil’se; yaşından başından utanmadan fahri görevlerinde iki dostuna asistanlık hizmeti vermeye çalışıyor.
Okuyun ki (Allah korusun) onlar gibi olmamanın yollarını öğrenin!
 

Şifalı Huysuzluk Çorbası isimli 178 sayfadan oluşan kitap ; H. Adil Dönmez tarafından yazılmış ve ZEYNES YAYINLARI yayınevinin 09.11.2023 tarihinde yayımlanmıştır.

Şifalı Huysuzluk Çorbası pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.