Sıfırdan Zirveye Sarf pdf indir

tarafından
27
Sıfırdan Zirveye Sarf pdf indir

Gerek ilahiyat fakültelerinin hazırlık sınıflarında, gerek Arap dili ve edebiyatı bölümlerinde girdiğimiz sarf derslerinde, Türkçe anlatımlı bir sarf ders kitabının ihtiyacını hep hissettik. Mevcut olanların hepsinin de yeterli düzeyde bilgi ihtiva etme özelliğine sahip olmasına rağmen, hazırlanış amacından olsa gerek, kimi noktalarda ders kitabı olarak öğrencinin seviyesinin üstünde kalmıştır. Ders kitabı olarak düşünülen kitaplarda ise alıştırma ve etkinlik açısından bir zayıflık hissedilmiştir. Öğrencilerin derse dair soruları ve sorunları bize bu eserin hazırlanmasında en büyük ilham kaynağı olmuştur.
 

Bu kitabı, eğitim ve öğretimin her aşamasında, her sınıf, seviye ve kademesinde, kurslarda, okullarda, üniversitelerde kısaca Arapça eğitim ve öğretimin verildiği her kurumda rahatlıkla ve üst düzeyde istifade edilebilecek bir eser olması gayesiyle hazırladık.

 

Sıfırdan Zirveye Sarf isimli 232 sayfadan oluşan kitap ; Halil Akçay tarafından yazılmış ve ENSAR NEŞRİYAT yayınevinin 19.09.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Bilişsel Davranışçı Terapi Kuram ve Vaka Çalışmalarıyla Uygulama pdf indir başlıklı makalemizde Bilişsel Davranışçı Terapi Kuram ve Vaka Çalışmalarıyla Uygulama indir, Bilişsel Davranışçı Terapi Kuram ve Vaka Çalışmalarıyla Uygulama oku ve Bilişsel Davranışçı Terapi Kuram ve Vaka Çalışmalarıyla Uygulama pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Sıfırdan Zirveye Sarf pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.