Şiir Resim pdf indir

tarafından
22
Şiir  Resim pdf indir

Merak bu ya!
Resim ve şiir bir kitapta  nasıl duracak sorusuyla şair ve ressam 24 insan imece usulü ile bir araya geldik.                                                                                                                                                             Kafamızı kurcalayıp duran soru şuydu.  “Resim ve şiir bir arada- kitaplaşırsa nasıl durur?”Kısa bir zaman zarfında herkes eteklerinde ne varsa döktüler ortaya bu soruya cevaben.   “ŞiiR & Resim Kitabı” nin hikayesi  de böyle başladı. Yola çıkarken bu kadar kısa sürede derlenip, toparlanacağımızı tahmin bile edemezdik.                                                                                                    Asılolan varmak değil, yola çıkmak dedik. Biliyorduk ki bu yolda herkes birbirinin öyküsüne nöbetçi olacaktı. Birbirimizin yalnızlıklarına ortak oldukça evcilleştik. Uzak yoldan gelecek bir yolcuyu bekler gibi bekledik yeni katılımcı arkadaşlarımızın şiirlerini. Keyifli bir kalabalık oluşmaya başladı  kısa sürede. Katılımlar arttıkça; bir çiçeğin kırılmış dalı gibi suda yeniden köklenip, coşmaya başladık. Sadece şiirleriyle veya resimleriyle katılan arkadaşlarımız olduğu gibi hem şiirleriyle hem de resimleriyle katılan arkadaşlarımızın sayısı da hiç az değildi. Sonunda,“ŞiiR&Resim Kitabı’nı” elle tutulur hale getirdik. Hepsinin içine birer papatya kurusu yerleştirmeyi de ihmal etmedik. Yıllar sonra bile okunurken bahar tadında kokabilsinler diye…İçimizdeki şiirlerin dışarıdan okunacağı şeffaflıkta bir şeyler geçirip üstümüze, kafesteki dilsiz muhabbet kuşları gibi ‘susma nöbetini’ biz devraldık şimdi.                                                              Bundan sonra söz okurun.    
Editörler: Canan A.Polenske- Hüseyin Demir- İhsan Berkhan,-M. Mine Bağ
 

Şiir
Resim isimli 160 sayfadan oluşan kitap ; Kolektif tarafından yazılmış ve ZİNDE REKLAM YAYINCILIK yayınevinin 19.11.2021 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Yasaklı Rüyalar / Bütün Şiirleri 8 pdf indir başlıklı makalemizde Yasaklı Rüyalar / Bütün Şiirleri 8 indir, Yasaklı Rüyalar / Bütün Şiirleri 8 oku ve Yasaklı Rüyalar / Bütün Şiirleri 8 pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Şiir Resim pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.