Sinestezi pdf indir

Sinestezi pdf indir

Sinestezi ile şekillenmiş bilinçler, Gümüş Saçlı Kadın’ın önderliğinde kıyameti alt etmek zorundalar. Ortak noktaları dışlanmışlık ve savrulmuşluk olan sinestetler birbirlerinden habersizdir. Tüm hayatları boyunca hor görülerek karanlıkta yürümek zorunda bırakılmış olan kahramanlarımız, çok uzaklardan bir ses işitirler. Başka bir evrenden gelen bu tını onları Likya Yolu üzerinde bulunan Kargılı Dere’ye götürür.

Kıyamete ve yeniden doğuşa tanıklık edeceğiniz bu kitapla birlikte kendinizi duyu karmaşasının ortasında alternatif evrenleri düşlerken bulacaksınız.
 

Sinestezi isimli 184 sayfadan oluşan kitap ; Varlık Ergen tarafından yazılmış ve EDEBİYATİST YAYINEVİ yayınevinin 27.12.2021 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Filistin Direniş Edebiyatından Portreler Zeytin Ağaçlarının Arasında pdf indir başlıklı makalemizde Filistin Direniş Edebiyatından Portreler Zeytin Ağaçlarının Arasında indir, Filistin Direniş Edebiyatından Portreler Zeytin Ağaçlarının Arasında oku ve Filistin Direniş Edebiyatından Portreler Zeytin Ağaçlarının Arasında pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Sinestezi pdf indir - indir