Sınır 2700 / Saklı Ülke pdf indir

tarafından
6
Sınır 2700 / Saklı Ülke pdf indir

Yıl 2045… Mavi’nin gönderdiği kitap, Saklı Ülke’de yaşayan dört gencin ilgisini çekmeyi başardı. Macera kaldığı yerden devam ediyor. Bu defa görev; henüz var olmamış kurucuyu, dondurulmadan yok etmek!

“Bizim ülkemiz tüm teknolojinin sonuna kadar kullanıldığı sonradan haritaya eklenen ama dışarıdan kimsenin buraya giremediği, çağ atlamış pilot bir ülke. Dışarıdaki dünyayı hiç görmedik, böyle ayrıcalıklı imkanlara sahipken neden görmek isteyelim ki zaten? Burada güvendeyiz dışarıdaki, savaşlardan, yoksulluktan, küresel sorunlardan hiçbir şeyden etkilenmiyoruz ve ülkemizin sınırları her geçen gün büyüyor. Dışarıdakiler sadece bulutlara değen gökdelenlerin fantastik ihtişamını görebiliyor.”
“Peki yıllar sonra ne olacak? Ülkemiz bu hızla gelişip büyürken dışarıda kalanlara ne olacak? Ben söyleyeyim tıpkı kitapta
bahsedildiği gibi biz burada çağ atlarken daha fazlasını isteyen zenginler, dışarıdaki zavallıları kullanmak isteyecek.”
“Kitap bir rehber olarak görülüyor ve yapmamız gereken tek şey onlardan olmamak. Bizler başından beri eşit olanlarız. Biz doyumsuz olanlar değil, her şeye sahip olduğumuz halde yine de insanlara yardım etmeyi seçenleriz. Bizim saf ırkımız, dış dünyadan gelenlerle bozulmayacak. Yüzyıllar sonra bile sonradan görmeler sahip, asil kanlar, su altı sınıfından olacak..!”
 
 

Sınır 2700 / Saklı Ülke isimli 138 sayfadan oluşan kitap ; Özgecan Doğan tarafından yazılmış ve KİTAP MÜPTELASI YAYINLARI yayınevinin 03.03.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Fer pdf indir başlıklı makalemizde Fer indir, Fer oku ve Fer pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Sınır 2700 / Saklı Ülke pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.