Sınırların Ötesinde Bir Umut : Osmanlı pdf indir

tarafından
7
Sınırların Ötesinde Bir Umut : Osmanlı pdf indir

Türk korkulan mıdır yoksa hayranlık duyulan mı? Belki de her ikisidir. Elinizdeki kitap Batılıların gözünden bu soruların cevabını arıyor. Bir başka ifadeyle Batı`nın Türk dünyasına bakışını çocukların penceresinden yansıtarak heyecanlı maceraları evinize taşıyor.
 
Çocuk kahramanlar Napoli sokaklarından İstanbul’a, Ceneviz’den Vatikan’a kadar uzanan birbirinden coşkulu hikâyelerle tarihin tozlu sayfalarını yeniden aralıyorlar. İstanbul fethedilirken neler yaşandı? Türk Sultanına getirilen Papa’nın mektubunda ne yazılıydı? Devasa korsan gemilerinde yolculuk eden iki arkadaşı nasıl bir serüven bekliyordu?
Rodos’u kuşatan Türkler zaferi nasıl kazandı?
Hepsi ve daha fazlası elinizde tuttuğunuz bu kitabın sayfalarında açığa çıkmak için sizi bekliyor!
 

Sınırların Ötesinde Bir Umut : Osmanlı isimli 112 sayfadan oluşan kitap ; S. Koray Er tarafından yazılmış ve CEZVE KİTAP yayınevinin 24.08.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan İstiklal Vatanımda Bir Tek Düşman Kalmasın pdf indir başlıklı makalemizde İstiklal Vatanımda Bir Tek Düşman Kalmasın indir, İstiklal Vatanımda Bir Tek Düşman Kalmasın oku ve İstiklal Vatanımda Bir Tek Düşman Kalmasın pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Sınırların Ötesinde Bir Umut : Osmanlı pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.