Şirkin Ekonomi Politiği Kazanım Umudunun Sürekli Beslendiği Sistem pdf indir

tarafından
8
Şirkin Ekonomi Politiği  Kazanım Umudunun Sürekli Beslendiği Sistem pdf indir

Tevhidin kurumsal rekabet içinde olduğu şirk olgusunun özellikle de ekonomik endişeler üzerinden kendisine nasıl bir yol çizdiği sorunu, çalışmanın bel kemiğini oluşturmaktadır. Hemen bunun akabinde ise şirk eğiliminin öteden beri çizmiş olduğu yolun da tevhidi buharlaştırdığı hususunun ele alınmış olduğu bu çalışma, temelde bir tespit, betimleme ve dahi kıyaslama iradesi üzerinde ilerleyecektir. Bahsedilen durum şirk olgusunun diğer yönleriyle birlikte irdelendiğinde her iki sistemin de hakikat kodlama gibi bir tercihinin olduğu yakından görülecektir. Netice olarak bizim yapmak istediğimiz şey, tevhit ve şirkin ekonomik panoramasını vermekten ibaret olacaktır. Bahsedilen görüntünün insanlık var olduğu müddetçe hayatiyet bulacağı hususu ise, izahtan vareste bir tespit olarak kalmalıdır.
 

Şirkin Ekonomi Politiği
Kazanım Umudunun Sürekli Beslendiği Sistem isimli 160 sayfadan oluşan kitap ; Namık Kemal Okumuş tarafından yazılmış ve ARAŞTIRMA YAYINLARI yayınevinin 01.03.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Kullarıma Söyle pdf indir başlıklı makalemizde Kullarıma Söyle indir, Kullarıma Söyle oku ve Kullarıma Söyle pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Şirkin Ekonomi Politiği Kazanım Umudunun Sürekli Beslendiği Sistem pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.