Siyaset Bilimi / Michael G. Roskin pdf indir

tarafından
71
Siyaset Bilimi / Michael G. Roskin pdf indir

Siyaset bilimi disiplinine giriş için yazılmış bu harika kitapla Roskin, öğrencilerin, siyaset bilimcinin yalnız neyi bildiğini değil, aynı zamanda nasıl bildiğini de kavramasını sağlıyor.”

Anika Leithner, California Polytechnic Devlet Üniversitesi

Siyaset Bilimi pratik ve teorik bilgiyi dengeleyerek, alanın temel kavram ve konularına anlaşılır ve jargonsuz bir giriş niteliği taşımaktadır. Bu çok-satan özet metin, gerçek dünyadan çeşitli örnekler sunarak öğrencilere, siyasette basitleştirmelerden kaçınmak gerektiğinin değerini, hükümet ilişkilerini ve katılımcılığın önemini göstermektedir. Michael Roskin’in eşsiz ve merak uyandıran bakış açısıyla kaleme alınan Siyaset Bilimi, açık anlatımı, pratik uygulamaları ve güncel örnekleriyle öğrencilere ve ilgililere rehberlik edecektir.
 

Siyaset Bilimi / Michael G. Roskin isimli 456 sayfadan oluşan kitap ; Michael G. Roskin tarafından yazılmış ve ADRES YAYINLARI yayınevinin 28.09.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan 50 Soruda Türkiye’nin Göç Politikaları pdf indir başlıklı makalemizde 50 Soruda Türkiye’nin Göç Politikaları indir, 50 Soruda Türkiye’nin Göç Politikaları oku ve 50 Soruda Türkiye’nin Göç Politikaları pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Siyaset Bilimi / Michael G. Roskin pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.