Sol El pdf indir

tarafından
6
Sol El pdf indir

“Sen hiç kıskandın mı? Evet ya da hayır, ne önemi var! Hayatımın bir parçası, en büyük parçasıydı o; tüm mutluluğumdu. O küçücük ellerinde benim tutsak, vefakâr, sadık kalbimi tutuyordu.”

Olay öykücülüğün en önemli isimlerinden Guy de Maupassant, on çarpıcı kısa öyküsünün bir araya geldiği Sol El’de; Cezayir’deki Mağribî çadırlarından Fransız burjuvazisinin salonlarına, okyanusta yıllarını geçiren denizcilerin gemilerinden yitik aşklarla dolu mezarlıklara dek ilgi çekici pek çok yerde geçen ve meşru sayılamayacak insan ilişkilerini ele alıyor. Yazarın kendine has hem karamsar hem de eğlendirici üslubuyla anlattığı bu ikiyüzlülük dolu trajikomik öyküler, sizi de hızla içlerine çekecek.
 
 

Sol El isimli 128 sayfadan oluşan kitap ; Guy de Maupassant tarafından yazılmış ve KAPRA YAYINCILIK yayınevinin 28.04.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Deniz Hikayeleri pdf indir başlıklı makalemizde Deniz Hikayeleri indir, Deniz Hikayeleri oku ve Deniz Hikayeleri pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Sol El pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.