Sol Yanımdan Üşüdüm Yüreğini Bırak Git pdf indir

tarafından
7
Sol Yanımdan Üşüdüm  Yüreğini Bırak Git pdf indir

“… İnsanoğlu, ağaç yere eğildiğinde yükünden zannederdi. Oysa onu yere eğen, üzerindeki dalları, yaprakları ve meyveleri kendinde tutma mücadelesiydi.”
 
Adana’dan Ankara’ya hukuk okumak için gelmiş olan üniversite öğrencisi Kadın, Adam’ı görür ve ona vurulur. Artık kendisinin de müdahale edemediği duygu karmaşalarının esiridir. Özlem yüklü bir “şimdi”den, belirsiz bir “gelecek”e yürümektedir Kadın tek başına. Üstelik etrafı gelenekler ve tabularla çevrilidir. Kadın önce susar, üç yıl boyunca susar ve kararlılıkla durur kendisine ayrılan kara parçasında.
 
Peki ya Kadın konuşmaya karar verirse? Eline kalemi alıp yazmaya başlarsa? Adam’a ulaşabilecek midir?
 
“Aşk”ının izinde, her şeye ve herkese rağmen yürüyen bir kadının tutku dolu hikâyesi…
 

Sol Yanımdan Üşüdüm
Yüreğini Bırak Git isimli 304 sayfadan oluşan kitap ; Derya Aslan tarafından yazılmış ve EDİSYON KİTAP yayınevinin 19.04.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Hiddetli Saatler / Harper Lee'nin Kayıp Romanının Hikayesi pdf indir başlıklı makalemizde Hiddetli Saatler / Harper Lee'nin Kayıp Romanının Hikayesi indir, Hiddetli Saatler / Harper Lee'nin Kayıp Romanının Hikayesi oku ve Hiddetli Saatler / Harper Lee'nin Kayıp Romanının Hikayesi pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Sol Yanımdan Üşüdüm Yüreğini Bırak Git pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.