Son Raunt pdf indir

tarafından
42
Son Raunt pdf indir

17 Mart 1989 yılında Bayburt’ta doğdu. Lisans eğitimini Fırat Üniversitesi BESYO Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği bölümünde, yüksek lisans eğitimini ise Bayburt Üniversitesi’nde tamamladı. Boks kariyerine 8 yaşında başlayan Şipal, 2005 yılında Fenerbahçe Spor Kulübü’ne transfer olduktan sonra birçok başarıya imza attı. En önemli başarıları arasında 2 kez APB (AIBA Pro Boxing) Dünya Şampiyonluğu bulunmaktadır. Ayrıca 2008 Pekin ve 2016 Rio Olimpiyat Oyunları’nda ülkemizi başarıyla temsil etmiştir. 2020 yılından itibaren ise Bayburt Üniversitesi’nde öğretim görevlisi olarak görev yapmaya devam etmektedir. Şipal, bu kitabında boksun tarihsel gelişimini, kurallarını, teknik-taktik ve sporculuk döneminde yapmış olduğu boks antrenman bilgilerini görselleriyle aktarmıştır.
 

Son Raunt isimli 168 sayfadan oluşan kitap ; Onur Şipal tarafından yazılmış ve KİTAPYURDU DOĞRUDAN YAYINCILIK (KDY) yayınevinin 09.09.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Futbolda Maç ve Performans Analizi pdf indir başlıklı makalemizde Futbolda Maç ve Performans Analizi indir, Futbolda Maç ve Performans Analizi oku ve Futbolda Maç ve Performans Analizi pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Son Raunt pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.