Son Tren pdf indir

tarafından
4
Son Tren pdf indir

Ben bunu hak etmedim. Oysa bir hayat daha vardı son trenin kalkmasına. Neden kaçırdım o treni? Neden tutunamadım en arkadaki vagonun demirlerine? Heyhat, yine haklı çıktım. İstanbul yalnızlığın başkentiymiş. Ben de o kentin reisi.

Tüm hayal kırıklıklarının getirdiği “sus”kunluğun, bir aldanış ve pişmanlık hikayesi olduğu mesajını “Sus” kitabı ile okurlarına ileten yazar; bu eseriyle tüm yaşanmışlıkların ardından, varlığının görebildikleriyle sınırlı olduğunu kabullenen bir gerçekliği anlatmakta.

Yalnızlığın başkenti İstanbul`un reisi ile bir serüvene katılacağınız bu eserde, kendi yalnızlığınıza, hayal kırıklığınıza şahitlik edecek; ve tüm gerçeği, son treni kaçırdığınızda anlayacaksınız. İşte o zaman, yalnızca her şey YALAN! Diyebileceksiniz.
 

Son Tren isimli 120 sayfadan oluşan kitap ; Celil Güven tarafından yazılmış ve MOTTO yayınevinin 13.09.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Kitabın İzi / Kalbe Giden Sokakta pdf indir başlıklı makalemizde Kitabın İzi / Kalbe Giden Sokakta indir, Kitabın İzi / Kalbe Giden Sokakta oku ve Kitabın İzi / Kalbe Giden Sokakta pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Son Tren pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.