Son Yazgı Bir Çukurova Öyküsü pdf indir

tarafından
6
Son Yazgı  Bir Çukurova Öyküsü pdf indir

Akşam yemeğinden sonra bahçeye tekrar göz gezdirmek için dışarı çıkacaktım. O sırada kapının çalındığını fark ederek ceketimi giyip kapıyı açtım. Işığın biraz gerisinde yüzüne gölge düşmüş bir kadın duruyordu. Başında, çenesinin altından bağladığı küçük bir eşarp olan bu kadın, ışığa doğru biraz daha yaklaştığında, yüz hatları belli belirsiz oluyor, hatırlarımda sis perdesinin ardında duran birini hatırlatıyordu. Kadın, attığı adımlarıyla bana doğru iyice yaklaştı. Gözlerindeki buğudan tanımıştım. Bu genç kadın, gözlerine baktığımda, içimde bitmediğini anladığım gizli matemin sahibiydi. Dizlerim müthiş bir şekilde titremeye başlamış, bedenimin artan sıcaklığıyla göğsümde oluşan sancı, aldığım her bir nefesi perişan etmişti. Oysaki matemini çoktan tutmuş, onu kalbimde en derinlere gömmüştüm. Asla hatırlamamak üzere geçmiş anılarımı bir bir terk etmiştim. Şimdi birlikte yürüdüğümüz yollarda, üzerimize doğru savrulan portakal çiçeklerinin kokusu burnuma değmez mi? Birbirimize verdiğimiz sözlerin içinden geçen her bir kelime içimdeki yangıyı tekrar harlamaz mı? Peki, ya Süreyya?
 

Son Yazgı
Bir Çukurova Öyküsü isimli 278 sayfadan oluşan kitap ; Şehnaz Akkoç tarafından yazılmış ve ODESSA YAYINEVİ yayınevinin 21.07.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Ekmek Kırıntıları pdf indir başlıklı makalemizde Ekmek Kırıntıları indir, Ekmek Kırıntıları oku ve Ekmek Kırıntıları pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Son Yazgı Bir Çukurova Öyküsü pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.