Sonsuza Dek Mutlu Çalma Listesi pdf indir

tarafından
9
Sonsuza Dek Mutlu Çalma Listesi pdf indir

Nişanlısını bir motosiklet kazasında kaybeden Sloan Monroe, hayata küstüğü, çok sevdiği resim ve yemek dünyasından uzaklaştığı sırada, arabasının tepecamından içeri dalan bir yavru köpekle karşılaşır. Yavru köpek Tucker sayesinde Sloan’ın alışkanlıkları değişir, kendini daha iyi hissetmeye başlar.

Ta ki haftalar boyunca mesajlara cevap vermeyen Tucker’ın asıl sahibi Jason, onu arayıp köpeğini geri isteyene dek. Uzun mesajlaşmalar tatlı flörtlere dönüşür ve bir gün buluştuklarında aralarında karşı konulmaz bir çekim oluşur. Fakat Jaxon Waters’ın müzik kariyeri ve şöhreti, Sloan’ın mutluluğunu ve gelecek hayallerini yıkacak mıdır?
 
 
“Romantik bir kalp kırıklığı ve umut arasındaki çizgide büyük bir ustalıkla yürüyen, aynı zamanda olağanüstü bir karakter gelişimine şahit olduğumuz hayat dolu bir aşk hikâyesi… Ve bağımlılık yaratan bir mizah anlayışı olduğunu da unutmamak lazım!”
–Booklist
 
“Tam bana göre bir kitap… Jason ve Sloan arasındaki ilişkiden çok keyif aldım. Karakterler ilgi çekici ve kesinlikle sevimli.”
–Debbie Macomber
 

Sonsuza Dek Mutlu Çalma Listesi isimli 416 sayfadan oluşan kitap ; Abby Jimenez tarafından yazılmış ve EPSİLON YAYINEVİ yayınevinin 24.04.2023 tarihinde yayımlanmıştır.

Sonsuza Dek Mutlu Çalma Listesi pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.