Sorun Bankası pdf indir

tarafından
72
Sorun Bankası pdf indir

Çünkü sözler en küçük bir esintide çiçeğinden kopup esintinin yönüne doğru süzülen karahindibalar gibi tel tel dağılıp gider. Kalıcı olan ise anılardır. Hatırlanası anılar…
Kim Kimdir?

Mahrum bırakılma hissi elde etme hırsını tetikleyebilir.
Nasırlı Başparmak

Kişi, sevmediği kişinin yaptıklarını da sevmez. Sevdiği kişi ise ne yapsa güzeldir.
Ellerin Çocukları

Varlık içindeyken sırf nefis ve tutum terbiyesi verme adına yalandan mahrumiyet, evladınızın karar verme kabiliyetini köreltir.
Benim Çocuk Yapmaz

Çünkü evlatlar annesini seven bir baba ister, babasını seven bir anne ister. Bundan en küçük bir şüphesi olan çocukta bir boşluk oluşturur. O boşluğu doldurmak için söyle: SENİSEVİYORUM
Seni Seviyorum

Güven bana, güven bize, sen bize güvenirsen her birimiz birer kahraman oluruz. Sen de öylesin aslında, kimse güvenilmez olmak istemez.
Sen Söyle Suç Kimde?

Bu durumda ona vereceğin nasihatler onun yaşadığı duygu fırtınasına karşı bir üflemedir sadece. Hem de sinir bozucu bir üfleme.
Ya Âşık Olursa

Miras ise evladındır. Miras mı bırakacaksın? İşte, evladını bırakıyorsun. Bu durumda mirasını kime bırakıyorsun?
Miras
 

Sorun Bankası isimli 126 sayfadan oluşan kitap ; Ahmet Öztürk tarafından yazılmış ve KİTAPYURDU DOĞRUDAN YAYINCILIK (KDY) yayınevinin 19.11.2021 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Neden Köy Enstitüleri (Atatürk’ün Öğretmenleri) pdf indir başlıklı makalemizde Neden Köy Enstitüleri (Atatürk’ün Öğretmenleri) indir, Neden Köy Enstitüleri (Atatürk’ün Öğretmenleri) oku ve Neden Köy Enstitüleri (Atatürk’ün Öğretmenleri) pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Sorun Bankası pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.