Sosyal Medya Etkileri, Bağımlılığı ve Ölçülmesi pdf indir

Sosyal Medya  Etkileri, Bağımlılığı ve Ölçülmesi pdf indir

Son yüzyılda İletişim teknolojileri açısından değerlendirdiğimizde insan davranışını etkileyen üç dönem var. Birincisi Radyo kuşağı, ikincisi Televizyon Kuşağı ve sonuncusu Sosyal medya kuşağıdır. Arkadaş ilişkileri, kişisel gelişim, beslenme ve eğlence alışkanlıkları, otoriteye itaat, ahlak duygusu bireysellik, aile değerleri, popular kültürden etkilenme, dürtü kontrolü, sosyal normlara uyma, sorumluluk duygusu, tüketicilikten yaşam tarzlarına kadar pek çok alanda anlamlı farklar vardır.
Çocuklarımızın geleceğinde çok önemli olan bu konunun bilimsel verilerle ele alınması çok önemli idi. İşte bu boşluğu Dr. Aylin Tutgun-Ünal’ın bu güzel eseri dolduracak diyebiliriz. Kendisine emekleri için teşekkür ederim, okuyanların çok faydalanacağı sosyal medyanın geçmişi ve etkilerini merak edenler için önemli bir kaynak olduğunu belirtmek isterim.
 

Sosyal Medya
Etkileri, Bağımlılığı ve Ölçülmesi isimli 196 sayfadan oluşan kitap ; Aylin Tutgun Ünal tarafından yazılmış ve DER YAYINLARI yayınevinin 28.10.2021 tarihinde yayımlanmıştır.

Sosyal Medya Etkileri, Bağımlılığı ve Ölçülmesi pdf indir - indir