Süleymani’yi Tanımak pdf indir

Süleymani’yi Tanımak pdf indir

“Bay kumarbaz Trump! Size söylüyorum, biz sizin sandığınızdan çok daha fazla sizin yakınınızdayız. Bizim bölgedeki gücümüzü de kapasitemizi de çok iyi biliyorsunuz. Asimetrik savaşta ne kadar güçlü olduğumuzun bilincindesiniz. Gelin, ben sizi bekliyorum. Ben bu sahanın adamıyım. Savaşın sizin tüm varlığınızın yok olması demek olduğunu siz biliyorsunuz. Siz belki savaşı başlatabilirsiniz; ama onun sonunu tayin edecek olan biziz…
Sizi düşünmeden uyuduğumuz tek bir gecemiz yok. Biz şehadet milletiyiz, biz İmam Hüseyin milletiyiz. Çok zor olayları geride bıraktık. Şunu bilin ki eğer savaş çıkarsa sizin tüm imkânlarınızın yok olması ve bizim zaferimiz olur. O hâlde siz savaşı başlatın gerisi bize kalmış.”General Kasım Süleymânî
 
Majid Safataj’ın, Şehit General Kasım Süleymanî’nin ve cephe arkadaşlarının hatıra ve anlatımlarından yola çıkarak hazırlamış olduğu bu eser sayesinde hem “Gölge Komutan” hakkında hem de İran-Irak savaşı başta olmak üzere Hizbullah ve Siyonist rejim arasında gerçekleşen “33 Gün Savaşı” ve Suriye’deki “Vekâlet Savaşı” hakkında birçok konuyu bilinmeyen yönleriyle okumak mümkün olacak.
 

Süleymani’yi Tanımak isimli 288 sayfadan oluşan kitap ; Ali Şirazi tarafından yazılmış ve NAZENİN KİTAP yayınevinin 31.12.2021 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Canvermezler Tekkesi pdf indir başlıklı makalemizde Canvermezler Tekkesi indir, Canvermezler Tekkesi oku ve Canvermezler Tekkesi pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Süleymani’yi Tanımak pdf indir - indir