Super Sons 2. Kitap / Yüksükotu Görevi pdf indir

tarafından
4
Super Sons  2. Kitap / Yüksükotu Görevi pdf indir

1. KİTAP: KUTUP KALKANI PROJESİ İÇİN ÖVGÜLER
“Dünyayı kurtarmakla ilgili merak uyandıran maceralardan ve süper kahramanlarla ilgili hikâyelerden hoşlanan çocuklar için.”
–School Library Journal
“Pearson ve Gonzalez’in ikonik figürleri ele alışı çok eğlenceli, özellikle de DC evrenini yeni keşfeden genç okuyucular için.”
–Publishers Weekly
Kutup Kalkanı Projesi’nin ardından Jon Kent ve Damian “Ian” Wayne firarda! Memleketleri harabeye dönmüş ve kahraman babalarının yokluğunda Jon ve Ian, Wyndemere ve Jon’un annesi Lois Lane’i tehdit eden ölümcül virüsün bir örneğini bulma görevindedir. Bu arada Candace, varolduğunu hiç bilmediği güçlü yeteneklerinin kilidini açarken kaderinin anahtarını elinde tutan ipuçlarını takip ediyor. Önlerindeki görev üçünü ayrı yollara savurmakla tehdit ederken, ancak ekip çalışması ve güven sayesinde başarılı olabilirler.
New York Times’ın en çok satan yazarı Ridley Pearson (Kingdom Keepers) ve sanatçı Ile Gonzalez, bu aksiyon dolu son bölümde yeni ortamlar, yeni müttefikler, kötü adamlar ve yepyeni bir macera sunarken onlara eşlik edin!
 

Super Sons 2. Kitap / Yüksükotu Görevi isimli 160 sayfadan oluşan kitap ; Ridley Pearson tarafından yazılmış ve DİNOZOR GENÇ yayınevinin 08.11.2023 tarihinde yayımlanmıştır.

Super Sons 2. Kitap / Yüksükotu Görevi pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.