Sürpriz Kutusu- Sanat Kutuda (42128) pdf indir

Sürpriz Kutusu- Sanat Kutuda (42128) pdf indir

Kutu Boyutları: 31,8X 22,2 X 7 cm
Yaş: 6+
Kutu İçeriği: Özel Tasarım Etkinlik Şablonları, Etkinlik Kitapçığı, Etkinlik Tasarımına Yardımcı Materyaller (Yapıştırıcı, akrilik boya, fırça, dondurma çubuğu, ip vb.)
Kazanımlar:
Hayal gücünü geliştirir.
El becerisini geliştirir.
El- göz koordinasyonunu geliştirir.
Geri dönüşüm konusunda farkındalık edinir.
Farklı materyalleri kullanarak yeni ürünler yapmayı öğrenir.
Mekan algısını geliştirir.
Bilişsel ve bedensel gelişimi destekler.
Öz Bakım becerileri gelişir.
TRT Çocuk’un sevilen yapımı Sürpriz Kutusu bu kutuda. Sanat, tasarım, bilim ve doğa olmak üzere dört farklı konsept ile hazırlanan Sürpriz Kutuları tamamı videolu etkinlikler ile bambaşka dünyaların kapılarını aralıyor.
 
Sürpriz Kutusu – Sanat Kutuda etkinlik kiti içerisinde 12 sanat etkinliği bulunmaktadır. Sanat  Kutusu çocukların renkli kartonları ve boyaları kullandığı, estetik konuları üzerinden ilerleyen etkinlikleri konu almaktadır. Kesme, çizme, yapıştırma, boyama gibi etkinlikler ile çocuklar tasarımsal düşünme becerileri geliştiri. Özel tasarım şablonlar ile çocukların renkli dünyaları daha eğlenceli hale gelecektir.
 
Kutu içerisinde bulunan etkinlik kitapçığı, yazılı ve görsel ifadelerle etkinliklerin yapım aşamalarını anlatır. Aynı zamanda karekod sistemi ile tüm etkinliklerin yapım aşamaları
izlenebilir. Etkinlikler çocukların el becerilerini, ince motor gelişimini, hayal gücü, sorun çözme, sabır, çevre bilinci, doğa sevgisi, tasarruf, genel kültür gibi konularda gelişimini destekler.
 
Sürpriz Kutusu, kutu içerisinde bulunan malzemeler ve evde bulunan atık malzemeleri birleştirerek yeni ürünler oluşturmalarında çocuklara yardımcı olur. Sürpriz Kutusu çocukların malzemelere farklı bakış açıları ile bakmalarına ve keşfetmelerine öncü olacak niteliktedir.
 
“Sürpriz kutusundan, bu bir sürpriz
Ne çıkacak acaba?
Yapıştır, boya, katla
Tüm cevaplar sürpriz kutusunda
Atma, sakın atma!
Sen de düşün, bul ve tasarla
Neşeyle, merak ve heyecanla
Başarmanın coşkusu
Başlıyor bak Sürpriz Kutusu”
 
 

Sürpriz Kutusu- Sanat Kutuda (42128) isimli sayfadan oluşan kitap ; tarafından yazılmış ve USTURLAB yayınevinin 19.10.2021 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Yemek Stilistliği ve Fotoğrafçılık pdf indir başlıklı makalemizde Yemek Stilistliği ve Fotoğrafçılık indir, Yemek Stilistliği ve Fotoğrafçılık oku ve Yemek Stilistliği ve Fotoğrafçılık pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Sürpriz Kutusu- Sanat Kutuda (42128) pdf indir - indir