Tabu pdf indir

Tabu pdf indir

Küçük yaşta, babasının intiharının ardından Sebastian von Eschburg tüm desteğini kaybeder ve kendini sanatla kurtarmaya çalışır. Fotoğraf enstalasyonlarıyla ünlenen Eschburg için sanat, dünyayla ilgili deneyimlerini, izlenimlerini işleyebildiği ve böylece gerçeklikten kaçmasını sağlayan bir sığınaktır. Sanat, dünyada var olmanın tek yoludur; insanlarla ve toplumsal tabularla uğraşmayı zor bulduğundan, yabancılarla iletişim kurmanın tek aracıdır.
Eschburg, genç bir kadını öldürmekle suçlandığında, eskiden ünlü bir avukat olan Konrad Biegler savunmayı üstlenir ve onunla birlikte kendisini de kurtarmak için yola çıkar.
 

Tabu isimli 216 sayfadan oluşan kitap ; Ferdinand von Schirach tarafından yazılmış ve ALFA YAYINLARI yayınevinin 30.11.2021 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Bir Kahraman Adayının Güncesi pdf indir başlıklı makalemizde Bir Kahraman Adayının Güncesi indir, Bir Kahraman Adayının Güncesi oku ve Bir Kahraman Adayının Güncesi pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Tabu pdf indir - indir