Tapınağın Gözleri Göbeklitepe pdf indir

tarafından
5
Tapınağın Gözleri Göbeklitepe pdf indir

Tapınağın Gözleri GÖBEKLİTEPE, dünyada şu ana kadar keşfedilmiş en eski yerleşim yerinin nasıl gün yüzüne çıktığının hikayesini bizlerle paylaşıyor. Belki de ilk insanlar olan Adem ile Havva burada yaşadı ve insanlık bu tepeden dünyaya yayıldı. Akbaba, tilki, yılan ve yaban domuzu gibi birçok figürün taşlara nakşedildiği bu tepe 12 bin yıl boyunca toprak altında bir sırdı.
Hem kültürel hem de tarihsel açıdan birçok bilgi içeren elinizdeki bu roman, Göbeklitepe’nin keşfini bizlere daha çocukken tarihe ilgi duyan İbrahim’in gözünden aktarıyor. Okuyacaklarınız hem bir büyüme hem de olağanüstü büyüleyici bir keşfin öyküsü. Dünyanın en önemli tarihi kalıntılarından biri olan Şanlıurfa’daki bu şaheser her yıl binlerce turistin akınına uğramaktadır.
HELİN ŞAHİN
 

Tapınağın Gözleri Göbeklitepe isimli 75 sayfadan oluşan kitap ; Helin Şahin tarafından yazılmış ve MST YAYINCILIK yayınevinin 07.09.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Ufuksuz Derya pdf indir başlıklı makalemizde Ufuksuz Derya indir, Ufuksuz Derya oku ve Ufuksuz Derya pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Tapınağın Gözleri Göbeklitepe pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.