Tarçın ve Barut pdf indir

tarafından
6
Tarçın ve Barut pdf indir

Uçsuz bucaksız denizler, göz alıcı gemiler, dünyanın dört yanından toplanmış tayfalar, güzel ve çılgın bir kadın kaptan, eldeki kısıtlı malzemeden iyi yemek yapmaya çalışan bir aşçı, tutsun diye uğraşılan mayalar, ülkeleri âdeta kukla haline getirmiş ticaret şirketleri, top gülleleri ve barut kokuları, korsanlar…
 
Tarçın ve Barut’ta korsanlar tarafından kaçırılan bir aşçının kendisini kaçıran acımasız kaptana karşı nefretten sevgiye, düşmanlıktan romantizme doğru evrilen duyguları bir korsan gemisinin içinde iyi yemek yapma mücadelesiyle birleşiyor. Her biri farklı gariplikteki mürettebatla ilişkileri ilerledikçe hem aşçılık yeteneklerini geliştiren hem de bir tür korsan gibi hissetmeye başlayan Wedgwood’un macera dolu, film gibi hikâyesi okuru içine çekiyor. Eli Brown’dan, gerek usul usul çözülen bilmeceleriyle gerek sıra dışı karakterleriyle nefes kesici, bir oturuşta bitirilecek bir roman.
“Şehrazat’ın çaresizlik içinde gösterdiği maharetini ve Ahab’ın tutkulu acımasızlığını anımsatan karakterlerin yer aldığı, yemek pişirerek baştan çıkarmanın ve macera dolu acayipliklerin masalı…”
Publishers Weekly
 
“Hem çıtır çıtır hem heyecan verici…”
Kirkus Reviews
 
 

Tarçın ve Barut isimli 363 sayfadan oluşan kitap ; Eli Brown tarafından yazılmış ve İLETİŞİM YAYINLARI yayınevinin 21.05.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Bezelye Çorbası Dedektiflik Takımı Büyükannemin Sırrını Nasıl Çözdük? pdf indir başlıklı makalemizde Bezelye Çorbası Dedektiflik Takımı Büyükannemin Sırrını Nasıl Çözdük? indir, Bezelye Çorbası Dedektiflik Takımı Büyükannemin Sırrını Nasıl Çözdük? oku ve Bezelye Çorbası Dedektiflik Takımı Büyükannemin Sırrını Nasıl Çözdük? pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Tarçın ve Barut pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.