Tecrübe Dilbilgisi Tamamı Çözümlü Soru Bankası Tüm Zamanların Tüm Sınavları İçin pdf indir

tarafından
48
Tecrübe Dilbilgisi Tamamı Çözümlü Soru Bankası Tüm Zamanların Tüm Sınavları İçin pdf indir

Sevgili arkadaşlar;
Sınavlara hazırlık sürecinde kullandığınız dokümanların sınav formatına ve soru yönelimlerine uygun olması, sınavlara giren aday sayısındaki artış dikkate alındığında artık daha da büyük önem arzetmektedir.Soru öncüllerinin ÖSYM yeni nesil soru yönelimine uygunluğu,konu anlatımında yer verilen bilgilerin akademik temelli bilimsel referanslara sahip olması ve çeldirici seçeneklerin ölçmeyi hedefliyor olması kaynakların işleveselliğini belirlemektedir.
Hazırladığımız sınav hazırlık kitapları, sadece ÖSYM sınavlarına yönelik çalışmalar yapan uzman öğretim üyesi kadromuzun büyük bir titizlikle iki yıla yakın bir süre çalışması ile ortaya çıkmıştır. Hazırlık aşamasında öğretmenlerin ve akademik uzmanların birlikte çalışması kitaplarımızı sadece bir test kitabı olmaktan çıkarmış, akademik bilgilerlerin soru yönelimlerine uygun hale getirilmesi ile bir özgünlük yaratılmıştır. Özellikle MEB müfredatı ve kazanımları kitaplarımızın içeriğinin oluşmasında büyük rol oynamıştır. ÖSYM soru havuzundaki soru öncülleri ve MEB ders kitaplarındaki önemli bilgiler,konu testleri ile ÖSYM sınav formatı ve soru yönelimlerine göre düzenlenerek sıralanmış ve kitaplarımızda yer almıştır. Böylelikle bütün soru tiplerini görmeniz hedeflenmiştir.Soru çözümlerinde ÖSYM sınav dilinin kullanılmasına özen gösterilmiş,bilgi kirliliği yaratmamak adına daha önce ÖSYM sınavlarında genel kabul görmüş bilgiler esas alınmıştır.Kitaplarımız gerek içeriği gerek sunumu ile başka kitaplara göre farklılıklar göstermektedir. Bu farklılıkların sınavda da fark yaratacağını tahmin ediyoruz.
Geleceği inşa etmek üzere yolculuğa hazırlanan siz kıymetli arkadaşlarım için kitaplarımızın yol gösterici ve vazgeçilmez kaynaklar olacağını umut ediyorum.
Her şey gönlünüzce olsun…
Genel Yayın Yönetmeni
Aydoğan Yaşar DOĞAN
 

Tecrübe Dilbilgisi Tamamı Çözümlü Soru Bankası Tüm Zamanların Tüm Sınavları İçin isimli 328 sayfadan oluşan kitap ; Rüştü Bayındır tarafından yazılmış ve PELİKAN YAYINLARI yayınevinin 24.11.2021 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan 2022 KPSS Eğitim Bilimleri Tamamı Dijital Çözümlü (Qr Kod) Modüler Soru Bankası pdf indir başlıklı makalemizde 2022 KPSS Eğitim Bilimleri Tamamı Dijital Çözümlü (Qr Kod) Modüler Soru Bankası indir, 2022 KPSS Eğitim Bilimleri Tamamı Dijital Çözümlü (Qr Kod) Modüler Soru Bankası oku ve 2022 KPSS Eğitim Bilimleri Tamamı Dijital Çözümlü (Qr Kod) Modüler Soru Bankası pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Tecrübe Dilbilgisi Tamamı Çözümlü Soru Bankası Tüm Zamanların Tüm Sınavları İçin pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.