Tedavülden Kalkan Duygular pdf indir

tarafından
20
Tedavülden Kalkan Duygular pdf indir

İnsanlığa Not:
Hak vaki olup toprağa kavuşunca bedenimiz, bizden önce, bizden sonra, toprak altında ne kadar canlı var ise, bir deprem, sel, heyelan, tsunami sonrası, kemiğimiz farklı bir inançtan, kanımız bir hayvan kanı ile, iliğimiz farklı bir renkten, etnisiteden, saçımız, tırnağımız belki de farklı, aykırı yaşam tarzı tercih etmiş başka bir mevta-kadavra-leş ile karışacak, aynı toprakta buluşacak, karışacaktır.
İstediğiniz kadar diplomanız, etkili, yetkili mevki makamlarınız olabilir. İnsanları dili, dini, ırkına göre kategorize etmek, sınıflandırmak, ya da buna çanak tutmak özünde cahillikten başka bir şey değildir. Sizler bu şekilde düşünebilirsiniz ama yaratan sizinle aynı fikirde değil belli ki.
 
Kanber Şahiner Kimdir?
Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarının, şehitlerimizin, gazilerimizin torunu, Cumhuriyet çocuğudur. Aralık, 1967 tarihinde Yozgat’ın Bayatören köyünde doğmuştur. Varlığından onur duyduğum, onur duymaktan gurur duyduğum, biricik arkadaşım, rahmetli babam Garip Şahiner’in, eli ayağı öpülesi, bu dünyadaki cennetim, biricik annem Nardane Şahiner’in oğludur. “Topraktan, ateşten ve denizden doğanların en mükemmeli”, iki cihan bir araya gelse dahi böylesi iki can parçasının 4,5 milyar yıl içinde bir daha meydana gelmeyeceği, canım desem canımdan öte, Doğa ve Berkan Deniz Şahiner’in babası, Afife Şahiner’in eşidir. Anadolu Üniversitesi AÖF Turizm ve Otelcilik Yüksekokulu mezunudur. Türkçe kırmızı çizgisidir.
 

Tedavülden Kalkan Duygular isimli 88 sayfadan oluşan kitap ; Kanber Şahiner tarafından yazılmış ve KARİNA YAYINEVİ yayınevinin 08.11.2023 tarihinde yayımlanmıştır.

Tedavülden Kalkan Duygular pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.