Tefecilik Suçu pdf indir

tarafından
5
Tefecilik Suçu pdf indir

Kitapta tefecilik suçunun suç genel teorisi incelenmesi çeşitli bölümler ve başlıklar altında yapılmıştır. Tefecilik suçunun incelenmesinde, sadece teorik bir bakış açısı ile sınırlı kalmayacak şekilde, suçun uygulamada Yargıtay kararlarında nasıl ele alındığı da güncel kararlar eşliğinde kitap konusunu teşkil etmiştir. Bunun yanı sıra suça dair 7242 sayılı kanunla düzenlenen nitelikli hal de kitap kapsamında ele alınmıştır.
 

Tefecilik Suçu isimli 200 sayfadan oluşan kitap ; Av. Cengizhan İstanbullu tarafından yazılmış ve PLATON HUKUK yayınevinin 15.04.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Ödeme Güçlüğü İçine Giren Firmaların Finansal Sektöre Olan Borçların Yapılandırılması pdf indir başlıklı makalemizde Ödeme Güçlüğü İçine Giren Firmaların Finansal Sektöre Olan Borçların Yapılandırılması indir, Ödeme Güçlüğü İçine Giren Firmaların Finansal Sektöre Olan Borçların Yapılandırılması oku ve Ödeme Güçlüğü İçine Giren Firmaların Finansal Sektöre Olan Borçların Yapılandırılması pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Tefecilik Suçu pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.