Tekerlemeli Çarpım Tablosu Kartları pdf indir

tarafından
33
Tekerlemeli Çarpım Tablosu Kartları pdf indir

Çarpım tablosu, günlük hayatımızda sıkça kullandığımız hesaplamaları yaparken işimizi kolaylaştıran bir tablodur. Çarpım tablosunu ezberlemek ise genellikle sıkıcı ve uzun bir süreçtir.
 
Tekerlemeli Çarpım Tablosu Kartları, çarpım tablosunu öğrenmeyi eğlenceli, kolay ve kalıcı hale getirmek için özel olarak tasarlanmıştır.
 
Kartların ön yüzü; modelleme, ipuçları kullanma, ritmik sayma, gruplandırma, toplama, zihinden işlem yapma ve tahmin etme becerilerini harekete geçirerek, çarpma işleminin mantıksal temelini anlatmaktadır. Kartların arka yüzü ise, yapılan işlemleri kontrol etme ve değerlendirme imkânı sağlamaktadır.
Resimli tekerlemelerle zenginleştirilen Tekerlemeli Çarpım Tablosu Kartları, çarpım tablosunu keyifle öğrenme olanağı sunmaktadır.
 

Tekerlemeli Çarpım Tablosu Kartları isimli sayfadan oluşan kitap ; tarafından yazılmış ve PÖTİKARE yayınevinin 08.12.2021 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Sorun Bankası pdf indir başlıklı makalemizde Sorun Bankası indir, Sorun Bankası oku ve Sorun Bankası pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Tekerlemeli Çarpım Tablosu Kartları pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.