Telepati ve Bilinçaltı Benlik pdf indir

tarafından
4
Telepati ve Bilinçaltı Benlik pdf indir

“Telepati ve Bilinçaltı Benlik” adlı bu eserde, R. Osgood Mason, tıp ve psikoloji perspektifinden psişik fenomenleri ve telepatiyi inceliyor. Bu olağanüstü konularda, okuyucu hem eleştirel bir bakış açısı kazanıyor hem de esrarengiz ve mistik dünya ile bilimsel bir yolculuğa çıkıyor. Mason, ‘yeni psikoloji’ olarak nitelendirdiği alanda, düşünce aktarımı ve hipnotizma gibi konuları ele alarak, bu fenomenlerin gerçeklikle ilişkisini irdelemekte.
 
Kitap, doğaötesi ile bilim arasındaki çizgiyi bulanıklaştırırken, bir yandan da zihinsel ve psişik olaylara dair sorgulamalar sunuyor. Halkın merakını cezbetmekle kalmayıp, onları, mantıklı ve bilinçli bir şekilde bu fenomenleri anlamaya davet ediyor. Eserde yer alan analizler ve tartışmalar, hem tıp profesyonelleri hem de genel okuyucular için psişik fenomenlerin bilimsel bir değerlendirmesini sağlamayı amaçlıyor. Mason’un bu çalışması, 19. yüzyılın sonlarındaki New York’tan bize, zihin, bilinç ve psişik deneyimler üzerine derinlemesine ve eşsiz bir bakış sunuyor.
 

Telepati ve Bilinçaltı Benlik isimli 232 sayfadan oluşan kitap ; R. Osgood Mason tarafından yazılmış ve DORLİON YAYINLARI yayınevinin 21.03.2024 tarihinde yayımlanmıştır.

Telepati ve Bilinçaltı Benlik pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.