Tenten’in Maceraları 10 / Esrarengiz Yıldız pdf indir


Tenten’in Maceraları 10 / Esrarengiz Yıldız pdf indir

Yirminci yüzyıl Avrupa çizgi romanlarının en ünlüleri arasında sayılan Tenten’in Maceraları bütün dünyada bilinen ve zevkle okunan bir macera dizisi. Çizer George Remi, diğer ismiyle Hergé’nin başyapıtı sayılan bu çizgi roman heyecan, mizah ve ince ayrıntılarla dolu sayfalarıyla okurlarına dünyayı dolaştırıyor. 

Belçikalı bir gazeteci olan Tenten, köpeği Milu’yla birlikte çıktığı her tehlikeli serüvende kahramanca işlere imza atar. Dünyanın her yerine, hatta Ay’a bile gider. Düştüğü tehlikeli durumlardan zekâsı ve şansıyla kurtulur. Dizinin farklı kitaplarında Tenten’e alaycı ve kaba kişiliğiyle Kaptan Haddok, icatlarıyla Profesör Turnösol ve sakar dedektifler Dupond ve Dupont eşlik eder.

Gerçek ya da kurgusal bir mekânda, mükemmel ayrıntılarla anlatılan serüvenler Hergé’nin kusursuz çizgileriyle birleşerek bir çizgi romandan fazlasını veriyor. 
 

Tenten’in Maceraları 10 / Esrarengiz Yıldız isimli 62 sayfadan oluşan kitap ; Herge tarafından yazılmış ve ALFA YAYINLARI yayınevinin 26.10.2021 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Yarasalar (Karton Kapak) pdf indir başlıklı makalemizde Yarasalar (Karton Kapak) indir, Yarasalar (Karton Kapak) oku ve Yarasalar (Karton Kapak) pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.


Tenten’in Maceraları 10 / Esrarengiz Yıldız pdf indir indir

Benzer Yazılar
Yorumlar ( Bu makaleye henüz yorum yapılmamış! )

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?