Tepetaklak İşler Sarpa Sardığında Yapılacaklar Kılavuzu pdf indir

Tepetaklak  İşler Sarpa Sardığında Yapılacaklar Kılavuzu pdf indir

“Elizabeth Day başarısızlığa bakışımızı kökten değiştirdi.”
Stylist
 
Baştan söyleyelim: Bu bir başarısızlık kitabı. Kariyer çıkmazlarının, özgüven krizlerinin, kaygıların, kayıpların, ayrılıkların, sınav streslerinin, tüm çuvallamaların, tepetaklak olduğumuz anların kitabı. Başarısızlıklarımızı fark edip onlarla başa çıkma, onları kabul etme kitabı. Tam da yazarın dediği gibi ne yaparsak yapalım biliyoruz ki bir gün bir yerde “Başarısız olacağız. Bu kaçınılmaz. Mesele incelikle başarısız olup olamayacağımız ve bu deneyimden bir şeyler öğrenip öğrenemeyeceğimizdir.”
Tepetaklak: İşler Sarpa Sardığında Yapılacaklar Kılavuzu’nda Elizabeth Day, büyük başarı yakaladığı How To Fail With Elizabeth Day adlı podcast programına katılan konuklarıyla yaptıkları sohbetlerinden, kendi hayat deneyimlerinden, okurlarının ve dinleyicilerinin paylaştığı hikâyelerden biriktirdiklerini başarısızlık süzgecinden geçirip Başarısızlığın Yedi İlkesi’ni bizlerle buluşturuyor. Malcolm Gladwell, Alain de Botton, Phoebe Waller-Bridge, Lemn Sissay, Nigel Slater, Emeli Sandé, Meera Syal, Dame Kelly Holmes, Andrew Scott’un başarısızlıklarını paylaşıyor. Futbolculardan psikoterapistlere, politikacılardan pop yıldızlarına, oyunculardan yazarlara, pek çok insanın deneyimine kulak verirken en önemlisi kendinizi keşfedip kendi başarısızlıklarınızla yüzleşmenizi sağlıyor ve bunları başarıya dönüştürmenin yollarını öğretiyor.
“Dünün başarısızlıkları yarının deneyimleridir,” sözünü kendine düstur edinen bu kitabı okuduktan sonra asla aynı kişi olmayacaksınız.
 

Tepetaklak
İşler Sarpa Sardığında Yapılacaklar Kılavuzu isimli 128 sayfadan oluşan kitap ; Elizabeth May tarafından yazılmış ve AYRINTI YAYINLARI yayınevinin 01.02.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Güneşi Söndürmem Gerek Kutulu Set (Karton Kapak) pdf indir başlıklı makalemizde Güneşi Söndürmem Gerek Kutulu Set (Karton Kapak) indir, Güneşi Söndürmem Gerek Kutulu Set (Karton Kapak) oku ve Güneşi Söndürmem Gerek Kutulu Set (Karton Kapak) pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Tepetaklak İşler Sarpa Sardığında Yapılacaklar Kılavuzu pdf indir - indir