Tevekkül Doğum pdf indir

tarafından
17
Tevekkül Doğum pdf indir

Tevekkül Doğum; Kur’an-ı Kerim’in çağları kuşatan mesajları ve Hadis’i Şeriflerin izinde, alanında birçok uzmanı referans alarak titizlikle hazırlanmış; yaşanmış doğum hikayeleriyle zenginleştirilmiş bir “İslamî Doğuma Hazırlık Rehberidir.”
Müslüman anne adayları için Gebelik Öncesi, Gebelik, Doğuma Hazırlık, Lohusalık, Emzirme ve Bebek Bakımı konularını genişçe ele alan bir başucu kitabıdır Tevekkül Doğum.
Doğum yapmak her kadının fıtratında vardır. Bastırılmış duygular ve korkular bu fıtratı zedeler. Gelin, içinizde zaten var olan potansiyeli birlikte ortaya çıkaralım, fıtratımıza uyanalım…
 
Yazarın samimi, sade dili sayesinde, annelik serüvenindeki yolunuz aydınlanırken, doğru bilinen birçok yanlışı öğrenecek, kız kardeşinizin varlığını, yakın arkadaşınızın desteğini, bu ahir zamanda ümmetin annelerinin yalnız olmadığını göreceksiniz…
 
 

Tevekkül Doğum isimli 528 sayfadan oluşan kitap ; Aysun Koç tarafından yazılmış ve AZ KİTAP yayınevinin 14.06.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Beyin Kulübü Zeka Bulmacaları pdf indir başlıklı makalemizde Beyin Kulübü Zeka Bulmacaları indir, Beyin Kulübü Zeka Bulmacaları oku ve Beyin Kulübü Zeka Bulmacaları pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Tevekkül Doğum pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.