Thomas Mann ve Ailesi pdf indir

tarafından
5
Thomas Mann ve Ailesi pdf indir

Bir ailenin sekiz ferdi, sekiz farklı bakış açısı. Avrupa edebiyatının en köklü ve sıra dışı ailelerinden biri olan Mann ailesinin hikâyesi hiç bu şekilde anlatılmadı.
 
 Thomas Mann’ın devasa gölgesini rakipleri kadar ailesindekiler de hisseder. Her daim yanında olan eşi Katia, onu çocuklarından korur: babası gibi ünlü bir yazar olmak isteyen oğlu Klaus; tutkuyla seven ve tutkuyla nefret eden büyük kızları Erika; mutluluğu ailesinden uzaklarda arayan çekingen Golo; müzisyen olmak isteyen ve ailenin beklentilerine karşı koyan Michael; hayvanlarla konuşmak ve dünyayı kurtarmak isteyen, babasının gözbebeği Elisabeth ve herkesin alay ettiği Monika. Hayatı uçlarda yaşayan, anne babasının servetini yok eden, hepsi Hitler’e düşman olacak çocuklar. Hayat onları nereye savuracak?
 
Tilmann Lahme’nin belgesel romanı, Mann ailesinin sevgiyle, tarihsel sınavlarla ve ihanetle dolu destansı öyküsünü anlatıyor.
 
“Elindeki malzemeyi olağanüstü bir şekilde anlatan, ilk bakışta eğlenceli ama aslında son derece hüzünlü bir kitap.”
Süddeutsche Zeitung
 

Thomas Mann ve Ailesi isimli 504 sayfadan oluşan kitap ; Tilmann Lahme tarafından yazılmış ve CAN YAYINLARI yayınevinin 13.09.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Bir Ayrılış Öyküsü pdf indir başlıklı makalemizde Bir Ayrılış Öyküsü indir, Bir Ayrılış Öyküsü oku ve Bir Ayrılış Öyküsü pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Thomas Mann ve Ailesi pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.