Toplam Kalite Yönetim (TKY) Anlayışı’ nın İktisadi Anlamda İrdelenmesi: Erzurum Üzerine Bir Uygulama pdf indir

tarafından
5
Toplam Kalite Yönetim (TKY) Anlayışı’ nın İktisadi Anlamda İrdelenmesi: Erzurum Üzerine Bir Uygulama pdf indir

Kitap kapsamında Erzurum ve ilçelerinde bulunan firmaların etkin ve verimli üretimde önemli işleve sahip olan toplam kalite yönetim uygulamalarının tespit edilmesi amaçlanmıştır. Kitapta özellikle işletme alanında irdelenen toplam kalite yönetim anlayışının iktisadi anlamından değerlendirilmesi söz konusudur. Bu kapsamda Erzurum ve ilçelerinde bulunan firma yöneticisi ve çalışanlarına saha çalışması olarak anket uygulaması gerçekleştirilmiştir. Kitap toplam kalite yönetim anlayışının üretime olan etkisini tespit etmesi ve bunun iktisadi olarak yorumlama içermesi açılarından literatüre önemli katkı sağlayacağı düşünülmektedir.
 

Toplam Kalite Yönetim (TKY) Anlayışı’ nın İktisadi Anlamda İrdelenmesi: Erzurum Üzerine Bir Uygulama isimli 141 sayfadan oluşan kitap ; Ömer Faruk Aslan tarafından yazılmış ve EFE AKADEMİ YAYINLARI yayınevinin 11.09.2023 tarihinde yayımlanmıştır.

Toplam Kalite Yönetim (TKY) Anlayışı’ nın İktisadi Anlamda İrdelenmesi: Erzurum Üzerine Bir Uygulama pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.