Tuhaf Bir Hikaye pdf indir

tarafından
6
Tuhaf Bir Hikaye pdf indir

Edebiyat dünyasına 1914 yılında yayınlanan “Yeni Düşünce Akımı” dergisindeki “İhtiyarlık” öyküsüyle giren Akutagava Ryunosuke, Rashomon öyküsüyle ünlenmiş ve “Burun” öyküsüyle Natsume Soseki’nin övgüsünü kazanmıştır. Endişe ve korkuları yüzünden 1927 yılında yüksek dozda uyku ilacıyla dünyaya gözlerini yuman yazar geride 150’den fazla kısa öykü ve 19. ciltlik eser bırakmıştır. Bir solukta okuyacağınız bu kitapta “Çocuğun Hastalığı” hikâyesiyle yazarın hayatına dokunurken, “Tanrı Agni”, Ejderha”, “At Bacakları”, “Siyahlara Bürünen Meryem Ana”, “Yeşil Soğanlar”, “Agucuk Bugucuk”, “Tuhaf Bir Hikâye”, “Sessiz Malikâne” hikâyeleriyle fantastik bir yolculuğa çıkacaksınız.
 

Tuhaf Bir Hikaye isimli 110 sayfadan oluşan kitap ; Ryunosuke Akutagava tarafından yazılmış ve JAPON YAYINLARI yayınevinin 21.03.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Liseli Bir Genç Kızın Şiir Defteri pdf indir başlıklı makalemizde Liseli Bir Genç Kızın Şiir Defteri indir, Liseli Bir Genç Kızın Şiir Defteri oku ve Liseli Bir Genç Kızın Şiir Defteri pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Tuhaf Bir Hikaye pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.