Tümcelerle Yaşam pdf indir

tarafından
4
Tümcelerle Yaşam pdf indir

Yaşamı çeşitli şekillerde açıklayan çok sayıda değer vardır. Bu değerler; video, ses, resim, tümce vb. çok sayıdadır. Hangi yaratılan olursa olsun (ister canlı ister cansız maddeler) bulundukları ortamda (eğer başka bir koordinatlar bölgesine gitmedilerse) bir yaşam süreleri vardır. (Farkında olarak ya da farkında olmadan.) Ancak Yaratan (Tanrı/Allah) bazında hepsi için bir anlam vardır. Hatta canlı ve canlı olmayan nesne kavramlarından daha farklı kavramlarda söz konusu olabilir. Böyle olamayacağını düşünmek şu an bilinen canlı türleri ile bütün evrenleri ve evrenler arası bölgeyi sınırlandırmaktır ki, bu da yanlış bir yaklaşımdır. Değer ve anlam bazında bir canlı bütün cansız maddelerin yerini tutabileceği gibi, bir cansız maddede aynı şekilde çok sayıda canlıdan daha değerli ve önemli olabilir. Örneğin; bir bardak su bir canlı için çok şey ifade edebilirken, konuma göre bir bardak petrol daha çok önemli olabilir. Burada da her şeyde olduğu gibi “görecelik” geçerlidir. Yaşam; canlı türleri ve bu tür içindeki canlıların durumlarına göre çok farklı oluşumlar gösterir. Hatta inanç farklılığıyla “yaşam ve ölüm” kavramları ve bunların içerikleri de dahil olmak üzere. Aynı şekilde bu 2 (iki) zıt oluşumun oluşma şeklide…
 
Öğr. Gör. (Bilgisayar Yük. Müh.)
Metin Şahin
 

Tümcelerle Yaşam isimli 54 sayfadan oluşan kitap ; Metin Şahin tarafından yazılmış ve CİNİUS YAYINLARI yayınevinin 31.08.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Kolaj pdf indir başlıklı makalemizde Kolaj indir, Kolaj oku ve Kolaj pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Tümcelerle Yaşam pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.