Turkish Thematic Puzzle Book For Foreigners pdf indir

tarafından
16
Turkish Thematic Puzzle Book For Foreigners pdf indir

“İnsan zihni çocukluktan itibaren öğrenme ve tanıma eğilimindedir. Bu öğrenme ve tanıma sürecini zihninde gruplara ayırarak gerçekleştirir. Öğrendiği her bilgi için zihnimiz ya yeni bir grup kurar ya da öğrenilen bilgiyi var olan gruplardan birinin içirişine yerleştirir. İşte elinizde tutmuş olduğunuz bu kitap zihnin bu çalışma prensibi temel alınarak hazırlanmıştır. Bu prensibe göre kitabımızın içerisindeki kelimeler gruplandırılmış ve bu gruplandırılmış kelimeler hafızayı güçlendirdiği belirtilen bulmacalar ile sizlere öğretilmeye çalışılmıştır.”

“The human mind tends to learn and recognize from childhood. He realizes this learning and recognition process by dividing them into groups in his mind. For every piece of information it learns, our mind either establishes a new group or places the learned information within one of the existing groups. This book you hold in your hand has been prepared on the basis of this working principle of the mind. According to this principle, the words in our book have been grouped and these grouped words have been tried to be taught to you with puzzles that are stated to strengthen memory.”
 

Turkish Thematic Puzzle Book For Foreigners isimli 254 sayfadan oluşan kitap ; Öğr. Gör. Ali Durmuşcan tarafından yazılmış ve KİTAPYURDU DOĞRUDAN YAYINCILIK (KDY) yayınevinin 13.12.2021 tarihinde yayımlanmıştır.

Turkish Thematic Puzzle Book For Foreigners pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.