Türkiye’de Mahalli İdareler Kaymakamlık Soru Bankası pdf indir

Türkiye’de Mahalli İdareler Kaymakamlık Soru Bankası pdf indir

Kaymakamlık sınavına yönelik Mahalli İdareler dersinin tüm konularını içeren ve ÖSYM sınavları kapsamlı bir şekilde analiz edilerek hazırlanmış Mehmet Bülent KAHRAMAN Kaymakamlık Soru Bankası Mahalli İdareler isimli çalışmamı idealist biçimde kaymakam adaylığı sınavına hazırlanan sizlerin kullanımına sunmaktan çok mutluyum. Hayatının büyük bir bölümünü sizlerle aynı idealle sınavlara hazırlanarak geçirmiş biri olarak soruların kapsamının geniş olması ve gerçek sınava yaklaşan bir soru tekniği barındırması konusunda titizlikle çalıştım, dolayısı ile kitabın başarıya uzanan yolda size destek olacağına inancım tam.
Sizlere de çıktığınız bu yolda çabanızı emeğinizi en üst düzeyde tutarak inancınızı koruyarak hedefe tüm potansiyelinizle kilitlenmenizi zamanınızı en efektif biçimde kullanmanızı tavsiye ediyorum sevgili arkadaşlar.
Kitaba ilişkin tüm geri bildirimlerinizi mehmetbulentkahraman@hotmail.com adresine yapabilirsiniz.
Tamamı çözümlü 474 sorudan oluşan kitabımızın sınava hazırlanan arkadaşlara fayda sağlayacağını umar, sınavda başarılar diliyorum. Yolunuz açık olsun.
 

Türkiye’de Mahalli İdareler Kaymakamlık Soru Bankası isimli 244 sayfadan oluşan kitap ; Mehmet Bülent Kahraman tarafından yazılmış ve TEMSİL KİTAP yayınevinin 04.02.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Türkiye’de Mahalli İdareler Kaymakamlık Soru Bankası pdf indir - indir