Tutku pdf indir

tarafından
5
Tutku pdf indir

Edebi cümleler kurmak ne zor bir meziyet! Olanca işin ustası varken kendime “şair” gibi güçlü bir etiketi yapıştırmayacağım merak etmeyin, ben yine akademisyenlikte ilerleyeceğim söz veriyorum. Benimki insani duyguları, kelime dağarcığım, biraz duygularım, biraz yaşanmışlıklarım, biraz hayallerim ve yaratıcılığım eşliğinde yazıya dökmekti sadece. Bazı şiirlerimi okuyan çevremin beni yüreklendirmesi ve desteklemesi ile bu kitabı siz şiir severlerle buluşturmak istedim. Şiir defterimde yazdığım ve sadece birkaç kişinin okuması ile yetinmek istemedim belki de. Şairler için mutlaka yaşanmışlıkların kaleme döküldüğünü zannederiz ama bende çoğunlukla bir konu belirleyip o konuya dair temalar seçerek kalemle buluşturmuşumdur sözcükleri. Temaya gelince bu kadar hayat dolu ve neşeli kimliğimle tanınırken genelde yalnızlık, imkânsız aşklar, acı ve hüzün dolu satırlar okuyacaksınız. Birkaç sosyal mesaj verdiğim şiirlerim de yok değil. Bu ilk belki de son şiir kitabımda dilerim okurken güzel tatlar bulabilirsiniz şiir adına…
 

Tutku isimli 100 sayfadan oluşan kitap ; Sevtap Sarıoğlu Uğur tarafından yazılmış ve ZET YAYINLARI yayınevinin 08.03.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Gök Betik / Benim Adım Yakuşuk pdf indir başlıklı makalemizde Gök Betik / Benim Adım Yakuşuk indir, Gök Betik / Benim Adım Yakuşuk oku ve Gök Betik / Benim Adım Yakuşuk pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Tutku pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.