TYT-AYT Tarih Soru Bankası pdf indir

TYT-AYT Tarih Soru Bankası pdf indir

“Faktöriyel Yayınları Soru Bankası” kitaplarımız; Millî Eğitim Bakanlığı müfredatı ve ÖSYM’nin şimdiye kadar sorduğu sorular incelenerek ve dikkate alınarak hazırlandı. Müfredat içindeki konuların tamamını kapsamasına, ihtiyaç duymayacağınız ayrıntıların ayıklanmasına özen gösterildi.
Kitaplar, Yaygın öğrenme davranışlarına ve psikolojisine uygun olarak “gerçek öğrenmeyi sağlayıcı” bir sistem içermektedir. Bu sistem, aynı zamanda “kolaydan zora doğru sıralama” anlamına gelen dört aşamadan ve bu aşamaları temsil eden “Öğreten Test”, “ÖSYM Standardında Test”, “Pekiştiren Test”, “Özel Test” başlıklarından oluşmaktadır. Böylece klasik sorularla, öğrenilen konular pekiştirilmiş, güncel sorularla, sınav hazırlığı tamamlanmış olmaktadır. Kolay sorularla başlayacağınız ilerleme, zorluk derecesi yüksek özel testlerle zirveye ulaşacaktır.
Kitap içinde beş tane de ÖSYM tarzında deneme yer alıyor. İlk dört deneme, o konuya kadarki bilgileri tarayarak ölçmektedir. Beşinci deneme ise dersin bütün konularını içeren, ÖSYM’nin konu ve soru dağılımını yansıtan bir denemedir.
 

TYT-AYT Tarih Soru Bankası isimli 304 sayfadan oluşan kitap ; Kolektif tarafından yazılmış ve FAKTÖRİYEL YAYINLARI yayınevinin 22.10.2021 tarihinde yayımlanmıştır.

TYT-AYT Tarih Soru Bankası pdf indir - indir