TYT Denemetre Yeni Nesil 15 Matematik Denemesi pdf indir

tarafından
18
TYT Denemetre Yeni Nesil 15 Matematik Denemesi pdf indir

Merhaba üniversite adayı arkadaşım,
Elinizdeki bu kitap AYT Matematik sorularında en yüksek nete ulaşmanız için hazırlandı.
ÖSYM’nin yeni nesil sorularına birebir uyumlu olan özgün sorular, MEB kazanımları göz önüne alınarak oluşturuldu. AYT sınavında size fark attıracak en kapsamlı yeni nesil matematik sorularıyla bilgi dağarcığınızı genişleterek sınavda başarılı olmanın anahtarını elinizde bulunduracaksınız.
Kitabımıza girişte Gri Koç’un videosunu izleyerek kitabı kaç günde ve nasıl bitirmeniz gerektiğini öğreneceksiniz. Denemeleri bitirdiğinizde tarih, doğru, yanlış, boş, net ve süre bilgilerini Deneme Koçluğu sayfasına not ederek gelişim sürecinizi takip edebileceksiniz.
Kitap içerisinde yer alan değerlendirme kitapçığındaki konu analizi ile eksik olduğunuz konuları detaylıca görebileceksiniz. Sıralı olarak planlanan 3 tane Temel Düzey deneme ile konulara alışacak, sonrasında yer alan 6 tane Orta Düzey deneme ile kendinizi sınayacak ve 3 tane İleri Düzey deneme ile konuları kavrayacaksınız. Ayrıca her denemenin başında bulunan karekodları okutarak takıldığınız soruların çözümünü uzman hocalardan dinleyebilirsiniz.
Kendinze güvenin ve unutmayın: Doğru yöntemle ve kaynakla çalıştığınızda üniversite sınavında başarı sizi bekliyor!
 

TYT Denemetre Yeni Nesil 15 Matematik Denemesi isimli 192 sayfadan oluşan kitap ; Kolektif tarafından yazılmış ve TONGUÇ AKADEMİ yayınevinin 08.12.2021 tarihinde yayımlanmıştır.

TYT Denemetre Yeni Nesil 15 Matematik Denemesi pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.