Uçsuz Bucaksız Boşluk pdf indir

tarafından
4
Uçsuz Bucaksız Boşluk pdf indir

Seçkin kitapçılarda, www.oglak.com’da, Zambak Sokak 21 Beyoğlu’nda ve internet satış noktalarında… Babamın Masalı – Bir Osmanlı Kadınının İlk Yolculuğu adlı romanı aracılığıyla tanıştığımız Tülay Uluser, bu kez de Uçsuz Bucaksız Boşluk adlı çalışmasıyla çıkıyor okurlarının karşısına. Uçsuz Bucaksız Boşluk, üç farklı dönemde geçen üç hayatın kesişimi üzerine kurulu. Romanın kahramanlarından Esat Mahmut Karakurt, döneminde popüler roman dalında öne çıkan bir yazar. Onun bir eserini yazma süreci çerçevesinde gelişen roman, Mütareke yıllarından başlayıp kuşaktan kuşağa akarak günümüze kadar geliyor. Gerçekte, Uçsuz Bucaksız Boşluk ne dönem romanı ne de tarihin gizli sırlarını çözmek iddiasında. Tülay Uluser, okuru duygu yüklü bir yolculuğa davet ediyor. Bilinçaltında saklı kalmış bir yaranın iflah olmaz anlam arayışını, çakışan hayatlar üzerinden öyküleştiriyor. …Geçen yıllarla birlikte seninle paylaştığım yaşantıların izi beni terk etmişti. Rüyalarıma bile uğramıyordun. Yıllarca bir anlam verememiştim bu duruma. Ta ki rüyaların hatıralarla beslendiğini öğrenene kadar… Oğlak Yayınları, ilk romanından başlayarak usta bir anlatıcı olan Tülay Uluser’in Uçsuz Bucaksız Boşluk adlı eserini yayımlamaktan gurur duyuyor.
 

Uçsuz Bucaksız Boşluk isimli 112 sayfadan oluşan kitap ; Tülay Uluser tarafından yazılmış ve OĞLAK YAYINLARI yayınevinin 29.04.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Karanlığa Salvo pdf indir başlıklı makalemizde Karanlığa Salvo indir, Karanlığa Salvo oku ve Karanlığa Salvo pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Uçsuz Bucaksız Boşluk pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.